MANTI

klasik Kayseri Mantısı

Kayseri Tipi Mantı

Taze Dondurulmuş Dana Etli Mantı çeşididir. En önemli özelliği katkı maddesi içermemesidir. Bunu belirleyici en önemli özellik kırmızı renkli olmayışıdır.

Taze tad ve aroması fırınlanmadığı için kaybolmamaktadır. Hamuru farklı-özel olarak işlendiğinden 10 dakikada pişer ve aşçı-dostudur, açılmaz. Fast foodlara ve Lokantalara dönük servis süresine uygun özel üretimler mevcuttur. Fırınlanmış mantı sipariş üzerine yapılmaktadır.

Kafkas Mantısı

Kafkas Mantısı

Patates ve özel peynir karışımı içeren taze dondurulmuş mantı çeşidimizdir.

Yağ Mantısı

Yağ Mantısı

Yağda pişirilerek hazırlanan dana etli taze dondurulmuş mantı çeşidimizdir.

Ükem Mantı (ükem böreği)

Ükem Mantısı

Şekil olarak Hingel mantısının küçüğü olan dana etli, taze dondurulmuş mantı çeşididir. Kreşler tarafından tercih edilmektedir.

Yüksük Çorbası

Yüksük Mantı
Dana etli geleneksel taze dondurulmuş kendine özel şekle sahip mantı çeşidimizdir.
Peynirli Mantı

Kafkas Mantısı

Özel peynir içeren taze dondurulmuş mantı çeşidimizdir.

Hazır Mantı

Tüketime Hazır Mantı

Tüketime hazır mantı pişmiş ve mikrodalga fırında pişirmeye uygun kaplarda ambalajlanmış 2 dakikada mikrodalga fırında pişirilerek tüketime hazır; yoğurtlu-domates soslu ve sossuz olarak üretilen dondurulmuş olarak muhafaza edilen mantı çeşididir. Mutfak ve eleman problemi olan toplu tüketim yerleri, cafe ve barlar tarafından tercih edilmektedir.
ÇİĞ BÖREK
İçindeki et üstün kaliteli yağsız mantı etidir. Çiğ börek hamuru makinalarda kendine özel olarak işlenmektedir. Taze dondurulmuş olarak muhafaza edilmektedir.

Hazırlanmış Çiğ Börek

YAPRAK SARMA

Yaprak Sarması

İzmir ve Bolu yaprak kullanılmaktadır. Bolu yaprak Limon istemez. Yaprak salamuralar mevsiminde işletmemizce hazırlanmaktadır. Dondurulmuş olarak muhafaza edilmektedir.
GÖZLEME
Taze dondurulmuş gözleme çeşitleri fast foodlara dönük ve teflon tavaya uygun ebatta üretilmektedir. Etli, Peynirli, Patatesli, Ispanaklı ve mevsim sebzeli çeşitler mevcuttur.

Gözleme

TATLILAR

Ev Baklavası

Ev Baklavası
Glikoz, irmik kullanılmamaktadır
Şambali Şambali

 

Üretiminde yağ ve yumurta istemeyen bu uzun ömürlü tatlı, İzmir tipi ve Hatay tipi (Cevizli) olarak sipariş üzerine üretilmektedir
BOYOZ
Ankaradaki tek dondurulmuş "BOYOZ" üreticisiyiz. Pişirilmiş dondurulmuş tüketime hazır boyoz ve pişirilmeden dondurulmuş boyoz çeşitlerimiz sipariş üzerine üretilmektedir. Pişirilmiş dondurulmuş tüketime hazır boyoz çeşidimiz kafelere dönük olarak planlanmış ve mikrodalga fırın içerisinde 1,5 dakika içerisinde tüketime hazır hale gelmektedir.
SU BÖREĞİ
Dondurulmuş tüketime hazır su böreğimiz, mikrodalga fırında 2 veya 3 dakika içerisinde tüketime hazırdır. Kıymalı, beyaz peynirli ve kaşar peynirli olmak üzere 3 çeşit üretimimiz mevcuttur.